Montanaservis.cz - Váš spolehlivý servis

"SKI DEPO Praha nemá ambice být ani největší, ani nejlevnější skiservis v Praze, nabízíme ale špičkový MONTANA servis lyží, běžek i snowboardů za přijatelné ceny."

Montáž vázání

montáž_1     

Montáž vázání provádíme už léta, standardní šablony takřka nepoužíváme, otvory přesně vrtáme na CNC routeru a stále věříme, že pečlivost a přesnost by měla vždy zvítězit nad chvatem a rutinou.

Montáž vázání, vyjma naprostých standardů a vázání systémovách, děláme prakticky vždy i s kontrolní montáží "na prkno" s následnou korekcí umístění děr oproti "šablonové" poloze, protože kombimace každé konkrétní boty a vázání je individuální a často zohledňujeme i například použitelnost jiného páru bot nebo polohu děr na lyži po předchozím vázání.

Vedle CNC routeru máme k dispozici mnoho průměrů a délek speciálních vrtáků a závitníků, hmoždinkové a inzertové vrtáky, vruty s válcovou i zapuštěnou hlavou mnoha délek, speciální šrouby různých výrobců, nerezové inzerty, hmoždinky plastové i mosazné, zaslepovací kolíčky snad 20-ti barev, "dlouhé" epoxy lepidlo vč. tónovacích barev, originál montážní vodovzdorná disperzní lepidla používaná v Tyrolii, pár základních šablon (Tyrolia, Marker, Salomon a Vist) a mnoho montážních přípravků.

Montujeme zejména vázání značek (uvádíme abecedně výrobce i brandy těchto výrob):

Armada

ATK

Atomic

Bishop

Dynafit

Elan

Fischer

Fritschi Diamir

G3

Gignous P.

Grizzly ski

Hagan

Head

Kästle

Kreuzspitze

Marker

Movement

Plum

Rottefella

Salomon

Ski Trab

Tyrolia

Vist

BIKE DEPO BIKE DEPO

Kvalitní cykloservis zajišťujeme na stejné adrese ve spolupráci s odborným partnerem BIKESOS s.r.o.

 Více

Služby Služby

servis lyží, snowboardů a běžek - broušení, struktury a voskování skluznice, úhlování i tuning hran. Montáže a seřízení vázání. Opravy a výseky skluznice na CNC strojích ...

 Více

Ceník servisu Ceník servisu

o peníze jde až na prvním místě :-) , my za ně nabízíme excelentní kvalitu a něco navíc

 Více

E-SHOP LUSTI E-SHOP LUSTI

náš nový E-shop lyží lusti

 Více

Kde jsme: Kde jsme:

-Kolovečská 2,P5 -Mladoboleslavská 73,P9

 Více
| TORI s.r.o. | Copyright © hudym.com | 2011 | Všechna práva vyhrazena|