Montanaservis.cz - Váš spolehlivý servis

"SKI DEPO Praha nemá ambice být ani největší, ani nejlevnější skiservis v Praze, nabízíme ale špičkový MONTANA servis lyží, běžek i snowboardů za přijatelné ceny."

O nás

Náš první skiservis SKIDEPO Průběžná (Praha 10, Průběžná 90) jsme otevřeli 15.10.2011. Navazuje na kvalitu poskytovanou v podolském Montana servisu, opět se zde setkáváte se špičkovou prací servismanů, disponujeme ještě lepším strojním vybavením a navíc chceme nabídnout opravdu pohodovou atmosféru.

Na jaře roku 2012 jsme v našich prostorách otevřeli i cykloservis BIKEDEPO Průbežná, který si klade za cíl nabízet tak vysokou kvalitu prací, jakou naši zákazníci znají ze zimní sezóny a z péče o jejich lyže. Chceme, stejně jako v zimě, nabízet špičkový servis za rozumné ceny a vycházet našim zákazníkům maximálně vstříc. Přijďte se o tom přesvědčit i Vy :-).

servis_exteriér  

Na podzim roku 2015 jsme otevřeli druhé servisní centrum SKIDEPO Jeremi (Praha 5, Jeremiášova 2) Služby špičkového skiservisu MONTANA rozšiřujeme o prodej výborných českých lyží LUSTI, jichž jsme se stali oficiálními prodejci. Značku LUSTI máme rádi již dlouhá léta a vždy jsme ji s důvěrou doporučovali. Kdo znáte příběh a kvalitu českých lyží LUSTI, víte o čem je řeč :-)! V příjemných a výborně dostupných prostorách SKIDEPA JEREMI najdete nejen katalogové lyže LUSTI, setová i individuální vázání (a desky) na ně, ale také místo, kde si můžete o výběru lyží popovídat, půjčit testovací lyže, nebo třeba vytvořit vlastní individuální design vybraných lyží.

jeremi_exteriér jeremi_obchod jeremi_cedule

 Na jaře roku 2016 jsme se zkušenostmi nabytými s provozem cykloservisu v Průběžné rozhodli otevříti také druhý servis kol BIKEDEPO Jeremi (Praha 5, Jeremiášova 2). Díky zkzušenosti mechaniků, velkým a sdíleným zásobám náhradních dílů i téměř kompletnímu vybavení i speciálním nářadím a spolupráci s BIKESOS pana Lukáše Zábranského, zde zákazníkům vedle kvalitního běžného servisu a již vyhlášeného mytí a čištění kol můžeme nabídnout i složité a rozsádlé přestavby a opravy bicyklů.

Provozovatelem servisů je společnost TORI s.r.o., Bellušova 1856/28, IČ 48114847, DIČ CZ48114847. Společnost je zapsaná v OR MS Praha, oddíl C, vložka 16657.

BIKE DEPO BIKE DEPO

Kvalitní cykloservis zajišťujeme na stejné adrese ve spolupráci s odborným partnerem BIKESOS s.r.o.

 Více

Služby Služby

servis lyží, snowboardů a běžek - broušení, struktury a voskování skluznice, úhlování i tuning hran. Montáže a seřízení vázání. Opravy a výseky skluznice na CNC strojích ...

 Více

Ceník servisu Ceník servisu

o peníze jde až na prvním místě :-) , my za ně nabízíme excelentní kvalitu a něco navíc

 Více

E-SHOP LUSTI E-SHOP LUSTI

náš nový E-shop lyží lusti

 Více

Kde jsme: Kde jsme:

-Průbežná 90,P10 -Jeremiášova 2,P5 -Mladoboleslavská 73,P9

 Více
| TORI s.r.o. | Copyright © hudym.com | 2011 | Všechna práva vyhrazena|