Montanaservis.cz - Váš spolehlivý servis

"SKI DEPO Praha nemá ambice být ani největší, ani nejlevnější skiservis v Praze, nabízíme ale špičkový MONTANA servis lyží, běžek i snowboardů za přijatelné ceny."

Servis lyží a snowboardů

Náš servis je vybaven stroji značky MONTANA swiss. Tři servisní automaty a kompletní sada malých strojů, včetně moderního Wax Futuree, jsou nutnou, ale nikoliv postačující podmínkou dokonalého servisu. Ten je postaven především na pečlivé práci servismanů, na špičkové kvalitě servisu, individuálním přístupu, poskytování nadstandardních služeb našim zákazníkům a pohodovém prostředí.  Přijďte se přesvědčit!

 servis interiér  

 

Naše speciality:

OPRAVA SKLUZNICE - VÝSEK přesným CNC frézováním

jako jediný lyžařský servis v republice (a možná i dále :-)  používáme od prosince 2011 speciálně upravený router pro precizní a šetrné CNC odférzování poškozené skluznice přesně jen na povrch spodní nosné vrstvy lyží a SNB a následné absolutně přesné vsazení nové skluznice. Touto technologií vznikají výseky křivkových tvarů, které jsou mnohem odolnější, než ručně či raznicí vytvářené výseky s přímými okraji. Navíc jsme schopni z kvalitních sintrovaných barevných skluznic vytvořit velice přesnou, trvanlivou a kreativní "intarzii" podle přání zákazníka. Takže se vlastně můžete na každý kámen na kopci těšit :-)

OPRAVA POŠKOZENÝCH, VYTRŽENÝCH I PRASKLÝCH HRAN

díky mnohaletým zkušenostem servisních techniků, jejich trpělivosti a pečlivosti, zásobám nových, ve výrobě používaných typů hran, jsme schopni i zdánlivě beznadějně poškozené hrany rovnat, vlepovat do rekonstruované konstrukce lyže i vsazovat části nových hran při zachování původní geometrie lyží i SNB.

MONTÁŽ VÁZÁNÍ A DESEK
přesným CNC vyvrtáváním i na nejširší freeride lyže

otvory pro všechny typy vrtáme podle přesných výkresových souřadnic, zohledňujících velikosti skeletů, individuální posuny montážních bodů a to na jakékoliv šířky lyží, počínaje běžkami a konče pravověrnými freeride lyžemi s šíří hubenějšího snowboardu. Dejte s námi sbohem nepřesným papírovým i drahým servisním šablonám či montážím "na prasáka"!

OPRAVY HŮLEK

díky mnoha náhradním dílům (talířkům, rukojetím ...), zásobě kompozitních materiálů a polotovarů, dosahu lakovny i používání řezané grafiky i fóliových materiálů, jsme schopni hůlky nejen rovnat a zprovozňovat, ale i vypěkňovat :-)

BIKE DEPO BIKE DEPO

Kvalitní cykloservis zajišťujeme na stejné adrese ve spolupráci s odborným partnerem BIKESOS s.r.o.

 Více

Služby Služby

servis lyží, snowboardů a běžek - broušení, struktury a voskování skluznice, úhlování i tuning hran. Montáže a seřízení vázání. Opravy a výseky skluznice na CNC strojích ...

 Více

Ceník servisu Ceník servisu

o peníze jde až na prvním místě :-) , my za ně nabízíme excelentní kvalitu a něco navíc

 Více

E-SHOP LUSTI E-SHOP LUSTI

náš nový E-shop lyží lusti

 Více

Kde jsme: Kde jsme:

-Průbežná 90,P10 -Jeremiášova 2,P5 -Mladoboleslavská 73,P9

 Více
| TORI s.r.o. | Copyright © hudym.com | 2011 | Všechna práva vyhrazena|